Ciekawe projekty pudełek na medale

Jeszcze jakiś czas temu pasjonatów starych numizmatów było w własnym kraju mnóstwo. Jednak nawet dziś w XXI wieku nie brakuje osób, dla których stare medale oraz monety są prawdziwym hobby. Dla wszelkich kolekcjonerów ciekawą ofertę przygotowali producenci takiego asortymentu jak pudełka drewniane na monety.

Tego typu opakowania wykonane z naturalnego drewna prezentują się nie tylko estetycznie oraz atrakcyjnie dla oka, natomiast są również solidnym miejscem do przechowywania najbardziej wartościowych okazów. Towary w środku wyłożone takimi prestiżowymi materiałami jak atłas, czy też aksamit to należyte miejsca do przechowywania medali oraz monet sprzed lat.

Dodatkowo producenci mogą przygotować metalową tabliczkę na pudełko informującą o tym jaki eksponat odnajduje się w środku. Oferta dostawców skierowana jest jednakże nie tylko w kierunku kolekcjonerów, natomiast zarówno dedykowana jest firmom, instytucjom, organizacjom, klubom sportowym, które chcą w ciekawy sposób nagrodzić ważne osobistości. Pudełka na monety wraz z samymi monetami to ponadczasowy sposób uhonorowania osób przede wszystkim zasłużonych dla kultury, dla danego regionu, albo dla konkretnej firmy.

Dostawcy są w stanie przygotować oryginalne, indywidualne projekty, dopasowane do konkretnych potrzeb oraz okoliczności. Jeśli chcemy świętować stulecie istnienia naszej firmy, organizacji, związku, należałoby pomyśleć nad tego typu pamiątkowym numizmatem z grawerem. Pudełka na medale produkowane z najwyższej jakości drewna, obite skórą ekologiczną, prezentują się nietuzinkowo oraz wyśmienicie dopełniają estetykę samych medali.

Więcej informacji: kenss.com.pl